שחקים שריפת גופות

שחקים מנוחה אלטרנטיבית הינו בית לוויות המפעיל את מתקן האופרה החדיש ביותר בישראל ואף מאפשר לכם ללוות את יקירכם לאורך כל מסעו האחרון ומארח אתכם בחדר פרידה וצפיה הצמוד למתקן האופרה.
שחקים מאפשרת לאדם את חופש הבחירה בתכנון דרכו האחרונה בעודו בחיים או על-פי בקשת משפחתו לאחר פטירתו. מתמחה בקבורה אזרחית, שריפת גופות, טקסי לוויה ואזכרה, הנצחה ושירותים נלווים נוספים. בשחקים, נלווה אתכם לאורך כל הדרך, בתמיכה, רגישות והקשבה נציע את מגוון האפשרויות המתאימות עבורכם ע"פ רצון הנפטר, רצונכם, השקפת עולמכם, וביום הפטירה לקיים טקס מכובד העונה לכל צפיותיכם על מנת שכל תשומת הלב שלכם תהיה לנפטר.
אנחנו מציעים לאדם ולמשפחתו שליטה ויכולת תכנון של כל שלב, שקט נפשי שהכול מטופל וידוע מראש, ביטחון והפחתת הנטל על המשפחה ביום הפטירה, תוך דגש על ליווי מקצועי ושירות אישי.

לפרטים ומידע

נא למלא שם
נא למלא כתובת דוא"ל
Invalid Input
נא למלא מספר טלפון

השרותים שלנו

שחקים מנוחה אלטרנטיבית מיומנת ומקצועית, בעלת יכולות ביצוע גבוהות למתן כל השירותים הקשורים לביצוע ותכנון דרכו האחרונה של האדם. אנשינו מיומנים ומקצוענים תוך דגש על שירות אישי ורגיש.

שריפת גופה
מתבצעת בקרמטוריום (כבשן) מיוחד ובטמפרטורה גבוהה מאוד במשך כשעתיים שלאחריהם נאסף האפר לתוך מיכל שנמסר למשפחתו של המנוח.
הנצחה
חברתנו נותנת מענה אישי ומקצועי, מטפלת בכל הסידורים הנלווים ומקיימת את הטקס בהתאם להעדופתיכם האישיות מבין מגוון האפשרויות
טקסים
טקס הפרידה של המנוח שעוצב לפי השקפת עולמו מתקיים כשהנפטר לבוש ומאופר ומונח בתוך ארון קבורה. טקס ההלוויה נערך כקבורה חילונית, קבורה אזרחית, גופת הנפטר נטמנת באדמה כשהיא בתוך ארון קבורה. טקס אזכרה: בני המשפחה יקבעו את מועד קיום הטקס ואופיו.
קבורה
קבורה אזרחית הינה קבורה אלטרנטיבית/חילונית המאפשרת לאדם לבחור טקס הלוויה וקבורה באופן שתואם את אורח חייו והשקפת עולמו, ללא כל התערבות דתית.

אודות החברה

שחקים מנוחה אלטרנטיבית מיומנת ומקצועית, בעלת יכולות ביצוע גבוהות למתן כל השירותים הקשורים לביצוע ותכנון דרכו האחרונה של האדם. אנשינו מיומנים ומקצוענים תוך דגש על שירות אישי ורגיש. המוטו שלנו: שירות, מקצוענות ושקיפות. אצלינו תוכלו להגיע, להיפרד מהנפטר ולהיות נוכחים בביצוע בקשתו האחרונה, ביום שריפת הגופה. מניסיון שחווינו עם משפחות רבות, הבנו את הצורך שלהם להיות נוכחים, ומעמידים לשרותם חדר פרידה אישי (בסמוך לכבשן) בו יוכלו להתייחד עם יקיריכם בדרכו האחרונה. אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהגעתם למקום הנכון וכל מבוקשכם יתממש בצורה הטובה ביותר עבורכם.

יצירת קשר