מאמרים ופרסומים

פרידה ירוקה וחזרה אל הטבע

פרידה ירוקה וחזרה אל הטבע

מתקן שריפת גופות מתקדם שאינו פולט רעלים, כדי אפר מחומרים ממוחזרים ושתילת עצי הנצחה: בחברת שחקים מנוחה אלטרנטיבית מציעים פרידה אחרת וטקס הלוויה שבו ניתן לשלב גם שירה, נגינה והגשת אוכל

למאמר המלא בהארץ

אפר בעציץ או בתוך טבעת יהלום: הישראלים שבחרו בהנצחה אלטרנטיבית

כאן חדשות | תשכחו רגע מהדרך הדתית והמוכרת לטקס הקבורה היהודי בבית העלמין. יש לא מעט ישראלים שבוחרים להיקבר או להנציח את יקיריהם בדרך אחרת: באדמה בעציץ, על המדרגות בסלון, לפזר את האפר בכדור פורח מעל עמק יזרעאל או להיטמן בתוך טבעת יהלום. הכתבה של ריאד עלי, מתוך חדשות הערב 03.10.21

החברה הישראלית שרוכשת חנות באמזון למכירת כדי אפר ב-6 מיליון דולר

באפסלון, הנסחרת בת"א, מציינים כי "שריפת גופות ואחסון בכדי קבורה הוא שוק שנמצא בצמיחה מתמדת בארה"ב ובאירופה"

לכתבה המלאה

כי מעפר אתה ואל עפר תשוב

כי מעפר אתה ואל עפר תשוב

חברת "שחקים" מציעה תהליך של קרמציה, בדרך אחרת - בתהליך מכובד, בליווי היקרים במהלך התהליך עם טקס משמעותי ואישי. לסיום תוכלו לקבל את יקירכם בכד, כאפר לפיזור או כעץ בחזרה אל הטבע. העתיד של הקבורה המודרנית כבר כאן והוא ירוק מתמיד.

למאמר המלא בכלכליסט

שרפת גווייה - ויקיפדיה

שרפת גווייה היא הליך שבו גופה של אדם נשרפת זמן קצר לאחר מותו, בין אם במשרפה (בלטינית: קרֶמָטוריום) שהיא כבשן מיוחד, שמגיע לטמפרטורות מתאימות, ובין אם במדורה שהובערה במיוחד לצורך זה. שרפת הגופה מקובלת בתרבויות רבות בעולם, לצד דרכים נוספות לטיפול בגופה, כגון קבורה באדמה.

פרטים נוספים

חשד: הוצת המתקן הראשון בארץ לשריפת גופות

חשד: הוצת המתקן הראשון בארץ לשריפת גופות

נזק כבד נגרם למתקן הראשון בארץ לשריפת גופות של חברת "עלי שלכת". נסיבות השריפה נחקרות, אך ידוע כי אתמול בבוקר, לאחר חודשים של מעטה חשאיות סביב המתקן - נחשף מיקומו המדויק בעיתונות החרדית.

קרא עוד

אודות החברה

שחקים מנוחה אלטרנטיבית מיומנת ומקצועית, בעלת יכולות ביצוע גבוהות למתן כל השירותים הקשורים לביצוע ותכנון דרכו האחרונה של האדם. אנשינו מיומנים ומקצוענים תוך דגש על שירות אישי ורגיש. המוטו שלנו: שירות, מקצוענות ושקיפות. אצלינו תוכלו להגיע, להיפרד מהנפטר ולהיות נוכחים בביצוע בקשתו האחרונה, ביום שריפת הגופה. מניסיון שחווינו עם משפחות רבות, הבנו את הצורך שלהם להיות נוכחים, ומעמידים לשרותם חדר פרידה אישי (בסמוך לכבשן) בו יוכלו להתייחד עם יקיריכם בדרכו האחרונה. אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהגעתם למקום הנכון וכל מבוקשכם יתממש בצורה הטובה ביותר עבורכם.

יצירת קשר